«Догіпедія або жив – був пес»

27 . 06 . 2019

Літо продовжується і теплі сонячні дні надихають бібліотечних працівників на цікаві заходи для своїх читачів.
27 червня до Центральної міської дитячої бібліотеки завітали діти літнього розвиваючого табору Форум - С. Під час екскурсії вони дізнались багато цікавого про бібліотеку, познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про те, як стати читачем бібліотеки, цікавилися книгами та журналами.
Читачі із захопленням змагалися під час літературної тусівки «Догіпедія або жив – був пес». Під час гри діти змогли збагатити свої знання про наших найменших друзів – собак. Присутні показали себе знаючими, активними та кмітливими гравцями.