«Сучасна шведська література для дітей»

22 . 02 . 2019

21 лютого у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного був проведений круглий стіл «Сучасна шведська література для дітей». Поштовхом для розмови на заході стала саме ця пересувна виставка (фото додається). Деякі представлені книжки викликали неоднозначну реакцію у присутніх, адже в них ідеться про серйозні теми: смерть, фемінізм, статеве дозрівання. Не є секретом, що зараз у бібліотеках доволі багато європейської літератури, де питання, які хвилюють наших підлітків, викладені відверто, без прикрас. Фонд Центральної міської дитячої бібліотеки поповнився новенькими книжками, які подарувала керівник проектів сектору культури, преси, інформації Посольства Швеції – Некрасова Тетяна Анатоліївна. Щиро дякуємо за новинки!

Любі читачі, вже скоро ви побачите ці новинки на книжкових полицях бібліотеки і матимете змогу їх почитати.