«Сміх людський – чудесна штука, він – мистецтво, і наука».


13 . 11 . 2019


         Для багатьох гумор – це постійний супутник у повсякденному житті.

         Чому смішне так подобається людям? Яка користь від гумору? Чи може гумор принести якусь шкоду? В основному, для всіх людей, гумор це – позитивні емоції. А позитив приносить задоволення. Медики навіть стверджують, що сміх продовжує життя людини, покращує її здоров’я. Існує всім відоме твердження про те, що десять хвилин сміху може замінити склянку сметани за своєю «поживністю». Косметологи радять якомога частіше посміхатися, адже тоді активно працюють м’язи обличчя, менше і повільніше з’являються зморшки. Психологи абсолютно погоджуються із тими, хто притримується думки про користь гумору і сміху.

         13 листопада до 130-річниці від дня народження українського гумориста і сатирика Остапа Вишні у бібліотеці-філії №8 було проведено захід «Сміх людський – чудесна штука, він – мистецтво, і наука».

      Учні 11 класу поглибили свої знання про життєвий і творчий шлях великого сміхотворця. Дізналися про історію походження  псевдоніму, про «три кити», котрі так високо піднесли Остапа Вишню: талант, висока творча  напруга і винятковий мовний слух.

           Читачі переглянули  презентацію «Міні-енциклопедія про Остапа Вишню», дізналися про курйозні факти із  життя сміхотворця та  його послідовників. На основі вивчених за шкільною програмою творів Вишні учні склали та презентували книгу влучних афоризмів письменника. Не забули прикрасити символічний макет вишневого дерева з пізнавальними завданнями на вишеньках.

           Перегорнули  сторінки книг, представлених на виставці і відкрили для себе багато нового.

          Зробили висновок, що «Сміх – це ознака душевного здоров'я людини».

 

 

 


Долучайтеся!