День бібліографії «Бібліотека – відкритий світ читання»


12 . 11 . 2019


     12 листопада у Центральній міській дитячій бібліотеці  і бібліотеках-філіях №1-8 проведено загальносистемний День бібліографії «Бібліотека – відкритий світ читання».

    Для  маленьких читачів ЦМДБ, учнів 3-Б класу ЗОШ №20 було проведено урок-розслідування «Як твориться книга», під час якого діти ознайомилися з історією виникнення книги та дізналися  про  її важливість у житті людини.

    Більш старші читачі – учні 7 класів ЗОШ № 20 завітали до центральної бібліотеки на  бібліотечний урок-розіграш «Книга. Бібліотека.Читач». Під час уроку, який було проведено в незвичній формі, читачі змагалися в  розгадуванні цікавих літературних та інших шарад, виконанні бібліографічних завдань.

     А читачі-учні 7 класу гімназії № 23 бібліотеки-філії №1 подорожували  у часі з  «Писемними пам’ятками України». Діти ознайомилися з найвідомішими пам’ятками духовної культури, справжніми витворами мистецтва - «Ізборником Святослава», «Києво-Печерським патериком», «Острозькою Біблією», «Пересопницьким Євангелієм» тощо.

    А для наймолодших читачів бібліотеки-філії № 2 відбулася презентація покажчика – іграшки  «Наш веселий аквапарк».

    У б-ф 3 було  проведено бібліографічну експрес-подорож «На гостини до мудрих книг». Користувачі, разом з бібліотекарями , здійснили  подорож довідковими виданнями.

    У бібліотеці-філії № 4 для учнів  7-9  класів проведено презентацію персональних біобібліографічних пам’яток:  «Одержимець духу»  (до 200-річчя від дня народження  П. Куліша), «Невмируща поезія Івана Котляревского» (до 250 річчя від дня народження письменника).

    Бібліотекарі філії №5 провели для маленьких школярів  урок-інформину «Подорож країною розумних книг». Маленькі читайлики разом з бібліотекарем здійснили захоплюючу подорож сторінками енциклопедій , довідкових словників ,  познайомились з історією виникнення книгодруку.

    Читачі-учнів 5-9 класів філії № 6 ознайомились з  бібліографічною викладкою «Палітра періодичних видань».  А для читачів-учнів  3-4 та 5-6 класів було проведено індивідуальні бесіди біля ювілейної полиці «Книги – ювіляри року».

     У читальній залі філії №7 для  учнів 5-9 класів було презентовано бібліографічну пам’ятку «Кременчук, місто, в яке ми закохані».

      У бібліотеці-філії №8 презентовано  довідково-інформаційну зону «Довідкове інформ-агенство» для учнів 5-9 класів, а також проведено  урок-вікторину «Запрошуємо на розмову про літературу довідкову».                                            

      Протягом дня були організовані виставки літератури та заходи:  виставка-бум  «Дегустація літературних новинок» (ЦБ), «Цікаві таємниці в бібліотечній скарбниці»(б-ф.1), «Книгомагніти»(б-ф. 2), виставка-інформація «Довідкове бюро Всезнайків» (б-ф.3),  «Книги знають все навкруг»(б-ф. 4), виставка-перегляд «Хто про все нам розповість»(б-ф.5).                          

 

                                    


Долучайтеся!