"Добрі собаки для добрих справ"

26 . 06 . 2019

Зранку біля Центральної міської дитячої бібліотеки було гамірно та людно. 26 червня відбулась справжня собача тусівка. Для своїх читачів бібліотекарі влаштували зустріч з добрими та вірними друзями людини – собаками. Адже в сучасному світі ми все далі і далі відходимо від природи, більше захоплюємось соціальними мережами, комп’ютерними іграми та віртуальним світом, забуваючи, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. На захід завітали кінологи, психологи та простолюбителі чотирилапих. Зацікавили присутніх розповіді господарів про своїх улюбленців, про їх досягнення та уподобання. Сподобалась глядачам службова поліцейська собака Джина, в обов’язки якої входить відшукувати вибухові пристрої. Запам’ятався бернський зенненхунд Джоні в привабливому та яскравому образі джентльмена. Запали до душі глядачам біленький та пухнастий бішон-фрізе Дольчик і з незвичайними очима хаскі Харизма. Фото на згадку з песиком, який сподобався, зробили всі бажаючі.