День інформації «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра» (до Дня українського козацтва)


11 . 10 . 2019


10 жовтня  у  бібліотеках ЦБС для дітей проведено тематичний  День інформації «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра» (до Дня  українського козацтва).

          Для малечі  ЦМДБ було проведено бібліотечний урок-інформину «Мандрівка книжковим містом», під час якої читачі пограли в гру «Чарівний віночок» та ознайомилися з    тематичною виставкою   «Де козак, там і слава»

          У читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів центральної бібліотеки   відбулисяісторичні читання «До булави треба й голови», на які запросили  учнів 7-В класу ЗОШ № 20.

           На веселі козацькі забави «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух» до бібліотеки –філії №1  завітали читачі-учні 3-А класу гімназії №9,  які  змагалися у різних конкурсах: «Конкурс отаманів», «Швидкі вершники», «Хто швидше напоїть коня», «Як козаки з неволі утікали».  А в  бібліотеці- філії №8 зібралися козачата і козачки 4-Б класу ЗОШ №16, на козацькі забави «Ми славного козацтва вільні діти», що ознайомили читачів з історією виникнення козацтва та його славними сторінками.

        Протягом дня у бібліотеці-філії №2 усі бажаючі мали змогу ознайомитись з виставкою "Козацькими стежками", віртуально помандрувати  відео-подорожжю «Як жили і воювали козаки» і наостанок, ­- позмагатися у конкурсі « Козацькі забави».

З метою привернення уваги до сторінок історії нашої Батьківщини,бібліотекою-філією №3 було проведено патріотичну годину «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух».

Учні 4-их класів бібліотеки-філії №4  були запрошені на козацький ринг «Змагаються козачата», присвячений Дню українського козацтва.

В бібліотеці - філії №5  для  читачів - учнів 5-6-х класів  було організовано каскад  інформаційних   повідомлень  "Про життя козацьке славне".

           З  інформаційної викладки "Цікаве про козаків" читачі бібліотеки-філії №6 мали змогу   дізнатися  про козацькі курені,  про те, як минав день на Січі, які улюблені страви були в козаків, як вони відпочивали, яких пісень співали. 

   Для читачів 1-4, 5-9 класів було оформлено ряд  бібліотечних  виставок:  тематична «Коріння нашого народу». (б-ф 4), виставка-екскурс «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», (б-ф 1), виставка–інформація «Лицарі волі» (б-ф 5), виставка-свято "Від козаків до наших днів"(б-ф 6.), виставка- знайомство «Гетьмани козацькі - слава України» (б-ф 8).

        Усі заходи, проведені до Дня інформації, не залишили байдужими жодного читача,  а найголовніше – сприяли вихованню повагу до національних традицій, мужності, сили, рішучості  та  відданості Україні.

           


Долучайтеся!