Година-арт-пошук «Повернені шедеври»

25 . 02 . 2019

До відділу обслуговування учнів 5-9кл. Центральної міської дитячої бібліотеки на мистецьку годину – арт-пошук «Повернені шедеври», який було придбано на ярмарку бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив-2018», завітали учні 5-В класу ліцею №11 «Гарант». Читачів ознайомили з дивовижним світом образотворчого мистецтва та його представниками. Діти дізналися цікаві факти про художників та їхні роботи, про відкриття печери з малюнками Ласко у Франції, яким 14 тис. років, познайомилися з анімалістичним жанром у мистецтві та художниками-анімалістами.
Усі разом здійснили віртуальну подорож залами художньої галереї, роздивлялися картини, які стали шедеврами світового мистецтва. За умовами арт-пошуку треба було «відреставрувати» полотна за допомогою доповнення відсутніх на них речей або героїв. Якщо виникали труднощі при правильному варіанті відповіді, дітям пропонували знайти необхідну літературу, представлену на виставці-вернісажі «Художня галерея».
Читачі проявили свою ерудицію, фантазію, таланти та креативне мислення при реставрації шедеврів.
Наприкінці заходу учні із задоволенням переглянули мультиплікаційні фільми про видатних художників зі світовим ім’ям – Віктора Васнецова та Жана Клода Моне та ближче познайомилися з їх творчістю.
Мистецька година допомогла осмислити творчий геній художників, показала наскільки неординарним була не лише творчість митців, а й їхнє життя «за лаштунками» та подарувала радість спілкування зі справжнім мистецтвом.