Арт-пошук «Повернені шедеври»

21 . 06 . 2019

Канікули продовжуються! Центральна міська дитяча бібліотека знову привітно зустріла дітей літніх таборів. 21 червня до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів завітали діти Дитячої школи робототехніки «ROBOT SCHOOL».
Читачі із захопленням поринули у світ мистецтва та відчули себе справжніми художниками, розв’язуючи завдання інтерактивної гри Арт-пошук «Повернені шедеври» (ідею було придбано на ярмарку бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив - 2018»). Під час гри діти змогли розширити та закріпити свої знання про світовий та український живопис. Вони показали себе активними та кмітливими гравцями.
В рамках історико-туристичного проекту «Арт-орієнтування Кременчуком» читачі познайомились з роботами місцевої художниці Оксани Бойко та спробували зібрати арт-пазли її картин.
Інтерактивна гра-пазли «Арт-орієнтування Кременчуком» сприяла популяризації знань дітей про місцевих художників, про історію Кременчука та історичні пам’ятні місця нашого міста.
Справжні пізнайки отримали неабияке задоволення, розв’язуючи завдання інтерактивних ігор, та з нетерпінням будуть чекати наступної зустрічі в бібліотеці.