Підтримуємо бібліотеки і дитяче читання

10 . 10 . 2019

Професійний конкурс для підтримки і розвитку бібліотек-філій, який щорічно проводиться до Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи Кременчуцької міської Централізованої бібліотечної системи для дітей за партнерської  і  фінансової підтримки  Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра»,   цього  року  було   присвячено   45-річному  ювілею

Централізованої бібліотечної системи для дітей.

На розгляд журі конкурсу «Comics from books» (комікси від книг) було представлено 10 авторських робіт від бібліотек-філій № 1-8.

За умовами Конкурсу учасники повинні були створити комікси за літературними творами сучасних українських і зарубіжних авторів з метою просування книги і читання, популяризації коміксу як художнього засобу передачі інформації.

Кращою роботою визнано комікс за книгою Малгожати Гутовської-Адамчик «Дівчата з 13-ї вулиці». Автор конкурсної роботи – В. С. Крук, завідувач бібліотеки-філії №2, отримала  Диплом і головний приз  – сертифікат номіналом 15 тис.

Заохочувальний приз за  активну участь у щорічних професійних  конкурсах – сертифікат номіналом 10 тис. грн., отримала завідувач бібліотеки-філії №4 Т.І. Ніденс.

Церемонія нагородження переможців  Конкурсу пройшла під час урочистих зборів колективу ЦБС для дітей з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 45-річного ювілею системи в приміщенні Міського палацу культури 30 вересня 2019 року.

Виконавчий директор благодійного фонду І.І.Андрюшкіна також вручила сертифікат номіналом 25 тис. грн. в.о. директора ЦБС для дітей І.В.Вологодській  за багаторічну спільну творчу діяльність.

Сертифікати від благодійного фонду будуть використані для придбання мультимедійного обладнання для Центральної міської дитячої бібліотеки і бібліотек-філій №2,4.