Презентація книги Тамари Васильєвої


25 . 02 . 2019


25 лютого працівники відділу обслуговування учнів 5-9 кл. ЦМДБ разом зі своїми читачами-членами краєзнавчого клубу «Юний краєзнавець» завітали на презентацію книги місцевої письменниці Тамари Васильєвої «Мамина хустка».
Під час заходу присутні поринули у дивовижний світ художнього слова поетеси. Свою щирість, любов до України, до українського народу вона відтворила у художньому слові. З ніжністю, гордістю та трепетом в душі говорить вона про свою мати, про батьківську хату...
Її хвилюють і сьогоднішні страшні події на сході країни. Справжнім героям України присвячені рядки її віршів, в яких звучить біль і нестерпна мука матерів, які не дочекалися рідних синів додому… Вони викликали особливі почуття у присутніх. За її вірші про війну, про буденність та героїзм побратимів висловили слова подяки учасники АТО.
Поетеса декламувала свої поезії, у яких звучить любов до світу, до людей, надія на краще, а головне любов до рідної країни.
Тамара Марковна розповідала історії зі свого життя, слухала свої вірші, які декламували учні та пісні у виконанні колег. 
Зустріч пройшла в щирій атмосфері, присутні були раді доторкнутися до історії, до літератури рідного краю та дізнатися, як це бути митцем. 
Ця зустріч дуже надихнула нас і ми сподіваємося, що вона була не останньою. Адже з такою талановитою, енергійною людиною хочеться бачитись частіше. Ми впевнені, що Тамара Марківна ще довго буде радувати нас своїми художніми творами.
Вважаємо, що зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української письменниці, кременчужанки – Тамари Васильєвої.


Долучайтеся!