«Голокост – трагічна сторінка історії»

23 . 01 . 2019

24 січня Центральна міська дитяча бібліотека запросила своїх читачів на годину-реквієм «Голокост – трагічна сторінка історії». Про жахіття 20-го століття, про масові злочини проти людства під час Другої Світової війни говорили цього дня. Адже 27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Хроніка Голокосту – це біль і жах, трагедія, злочин проти людства, який тривалий час був закритим. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, хто став жертвоюзлочинних вбивств фашистів у роки Другої Світової війни. Говорячи про таке трагічне явище в історії людства, не оминули і історію Голокосту нашого міста. Перед читачами виступила директор Кременчуцького краєзнавчого музею Алла Павлівна Гайшинська, яка досліджує цю важку, болючу тему. На закінчення заходу читачам було представлено виставку-пам’ять «Свіча Голокосту не згасне».