Виставка-запрошення «Книжковий book-ленд»

06 . 08 . 2019

6 серпня в бібліотеці-філії №6 була організована виставка-запрошення «Книжковий book-ленд». Чудова літня пора продовжує нас радувати та дивувати. Літечко-літо, дощиком вмито, літечко-літо, сонцем зігріто. Так, навіть дощик влітку лагідний, а слідом за хмарами з’являється сонечко. А ми знову запрошуємо наших улюблених читачів до бібліотеки, де завжди затишно і гарна «погода». Знайомлячись з «Книжковим book-лендом», читачі знову відкривали для себе цікавий та загадковий світ книги. Виставка, виконана у формі книжкових інсталяцій, запрошувала піднятись «книжковими сходинками», та знайти квітку сонця, завітати на гостини до книжок «У пошуках Немо», «Томас та його друзі», «Маша і ведмеді», познайомитись з казками Х.К. Андерсена та з сучасною українською прозою. Виставка сподобалась як дітворі, так і дорослим та приваблювала своїм яскравим оформленням.