«Мрія має колір – синій»


24 . 03 . 2021


 

Всеукраїнський тиждень дитячого читання продовжується!

Бібліотека-філія №4 приєдналася до Тижня дитячого читання. Наш день – синій. Колір, який Г. Хаінц-Мор називає «самим глибоким і найменш матеріальним кольором, медіумом правди, прозорістю пустоти, що наступає: в повітрі, в воді, в кришталі і в алмазі».

Колір романтики – синій. Синє море, синя глибочінь неба, сині тумани… і зароджується у серці кожного мрія про далекі країни, мандри до незвіданих країв, подорожі і пригоди. Саме такі книги читачі - учні 5-9 класів змогли прочитати, та ще й в синіх обкладинках, з книжкових виставок-настрій «Мрія має колір – синій», «Кольори чудової країни Читалії».

Учні 7-9 класів можуть вирушити в онлайн-мандрівку «У світі водоспадів».

Для дітей молодшого віку оформлено куточок «Блюбук», де малеча може відпочити на диванчику синього кольору та взяти книгу з виставки-інсталяції «На синіх хвилях пригод». Читачів зацікавлять книги в назві яких є слово «синій»: «Синя борода» (Ш.Перро), «Синій махаон» (В.Мурзін)», «Синя квіточка для мами» (Л. Гераскіна) та книги Лариси Письменної «Не за синіми морями», «Голубий олень», «Там, де живе синя ластівка».

Синій колір має різні відтінки. Наш блакитний восьминіг – рекомендаційна іграшка-покажчик надасть дітям інформацію про книги, що розповідають про підводний світ морів та океанів.

Для найменших читачів качка-морячка на синьому лімузині привезла оповідання та казочки в синіх обкладинках.

Всі бажаючі могли пограти в настільні ігри, що придумані та створені нашими бібліотекарями: «Знайди синю квітку», «Збери друзів для тітоньки Медузи».

 

 

 

 

 


Долучайтеся!