Структура

Структура

Кременчуцька міська централізована бібліотечна система для дітей – це Центральна бібліотека і 8 бібліотек-філій.

Структура Центральної міської бібліотеки для дітей:

 1. Адміністрація
 2. Відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів  (абонемент, читальний зал)
 3. Відділ обслуговування учнів 5-9 класів  (абонемент, читальний зал)
 4. Відділ формування бібліотечних фондів і каталогізування документів
 5. Відділ методичної роботи, інновацій і бібліотечного маркетингу
 6. Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів
 7. Відділ реклами книги. Організації дозвілля та розвитку творчих здібностей дітей


Структура бібліотек-філій:

 1. Бібліотека-філія №1  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів)
 2. Бібліотека-філія №2  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів)
 3. Бібліотека-філія №3  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів)
 4. Бібліотека-філія №4  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів; відділ українознавства)
 5. Бібліотека-філія №5  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів)
 6. Бібліотека-філія №6  (абонемент для дошкільників та учнів 1-4 класів;абонемент для учнів 5-9 класів; сектор довідково-бібліографічних послуг)
 7. Бібліотека-філія №7  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів)
 8. Бібліотека-філія №8  (абонемент, читальний зал для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент, читальний зал для учнів 5-9 класів; абонемент для дорослих читачів)